Kontakt & om oss.

Teamet bakom upplevelserna & de magiska kvällarna.

Vi har arrangerat konferenser och möten på Gotland sedan 2006 och med tusentals genomförda event i bagaget vågar vi påstå att vi är bäst på Gotland. Hansa Event är ett gäng medarbetare vars hjärtan klappar för ön och möten mellan människor. Vi levererar alltid med mycket hjärta, personlighet och engagemang. Vi tar er med bortom de vanliga turiststråken och låter er upptäcka saker som ni inte kunnat göra annars. Att mötas på Gotland i en stressfri miljö med närheten till naturen skapar en helt underbar och kreativ upplevelse.

Kontakta oss.

10 + 2 =

Vilka är vi på Hansa Event?

Mattias Thunholm

VD

0707708688
mattias@hansaevent.se

Mårten Britse

Projektledare | Ekonomi

0739246368
marten@hansaevent.se

Thomas Wickman

Aktivitetsansvarig

0707288301
thomas@hansaevent.se

Elin Nyström

Projektledare

0736249107
elin@hansaevent.se

Niclas Bylund

Projektledare

0738500700
niclas@hansaevent.se

Wenche Solberg

Projektledare

0702058228
wenche@hansaevent.se

Olle Andersson

Aktiviteter | Projektledare

0736821330
olle@hansaevent.se

Christofer Marquart

Projektledare Almedalen

0707215989
christofer@hansaevent.se

Historien om oss

Hansa Event är en eventbyrå med snart 20 års erfarenhet som grundats i hjärtat på Gotland. Vi har kontor i Visby, på Gotland och i Stockholm. Vi arbetar med allt från genuina upplevelser, middagar, stora kongresser, konferensresor och alla möjliga tjänster kring detta. Hansa Event har varit en traditionell eventbyrå en gång i tiden men är idag en modern byrå som kan tänka utanför boxen och skapa oförglömliga möten oavsett om det är fysiskt eller digitalt. Vi har en otroligt bred kompetens som gör att vi är snabbfotade och proffsiga i det vi åtar oss. En multikompetens-byrå är vad vi är och vad du väljer att kalla oss spelar ingen roll, allt du behöver veta är att vi hjälper dig genom hela den process som just ert företags resa innebär.